Σοκ με Μολέδο: Ένα μήνα εκτός ο Βραζιλιάνος

Δυσάρεστα είναι τα νέα όσον αφορά τον τραυματισμό του Ροντρίγκο Μολέδο, ο οποίος αποχώρησε με φορείο στο 83ο λεπτό της αναμέτρησης.

ΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 21 Αυγούστου 2017 Panathinaikos24 Team 00:30

Αγωνία για Μολέδο

Ο Βραζιλιάνος αμυντικός αποχώρησε με φορείο από το ματς με τον Πλατανιά, με τους «πράσινους» να αγωνιούν για την κατάσταση του τραυματισμού του.

ΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 20 Αυγούστου 2017 Panathinaikos24 Team 23:52

Γκέλα με το «καλημέρα»

Ο Αντρές Τσάβες χρειάστηκε μόλις εννέα λεπτά για να ανοίξει «λογαριασμό» με το «τριφύλλι» (73'), όμως ο Παναθηναϊκός δεν κατάφερε να κρατήσει τη νίκη, καθώς δέχθηκε την ισοφάριση από τον Κοροβέση (79'), πραγματοποιώντας γκέλα στην πρεμιέρα (1-1)....

ΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 20 Αυγούστου 2017 Κώστας Κουτσαυλής 23:24

LIVE: Πλατανιάς – Παναθηναϊκός (Β’ ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

Ο Παναθηναϊκός ξεκινά από την Κρήτη το «ταξίδι» του στο φετινό πρωτάθλημα, αντιμετωπίζοντας τον Πλατανιά στα Περιβόλια. Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης από το Panathinaikos24.gr.

ΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 20 Αυγούστου 2017 Panathinaikos24 Team 20:59

Ανοικτό του εξτρέμ

Μοιρασμένες είναι οι πιθανότητες να αποκτηθεί εξτρέμ.

ΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 20 Αυγούστου 2017 Panathinaikos24 Team 15:59

Νεκρός οπαδός του ΠΑΟΚ στην Λιβαδειά!

Τραγικό δυστύχημα στην Λιβαδειά με αποτέλεσμα τον θάνατο ενός οπαδού του ΠΑΟΚ που είχε μεταβεί στην πόλη για να παρακολουθήσει την αποψινή αναμέτρηση.

ΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 20 Αυγούστου 2017 Panathinaikos24 Team 15:55

Υπογράφει τη Δευτέρα ο Τζανδάρης

Ο Φάνης Τζανδάρης έχει περάσει τις ιατρικές εξετάσεις και θα υπογράψει το νέο του συμβόλαιο.

ΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 20 Αυγούστου 2017 Panathinaikos24 Team 14:27

Στην μικρή του κόρη ευχήθηκε ο Τσάβες (pic)

Ο Αντρές Τσάβες από τα Χανιά όπου βρίσκεται με τον Παναθηναϊκό έστειλε τις ευχές του στην κόρη του, μια και σήμερα γιορτάζεται η παγκόσμια ημέρα παιδιών στην Αργεντινή.

ΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 20 Αυγούστου 2017 Panathinaikos24 Team 12:03

Ζήτησε αύξηση αποδοχών ο Ζέκα

Τη στιγμή που ο Παναθηναϊκός απαντάει αρνητικά στην πρόταση της Κοπεγχάγης για τον Κάρλος Ζέκα, ο αρχηγός της ομάδας ζητάει αύξηση από τη διοίκηση.

ΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 20 Αυγούστου 2017 Panathinaikos24 Team 09:32

Με Τσάβες για το «διπλό»

Με τον Αργεντινό να παίρνει για πρώτη φορά λεπτά συμμετοχής, ο Παναθηναϊκός θέλει να αρχίσει με νίκη το φετινό πρωτάθλημα, αντιμετωπίζοντας τον Πλατανιά στα Χανιά.

ΗΜΕΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗΣ: 20 Αυγούστου 2017 Panathinaikos24 Team 09:08