ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ντεν Χάαγκ-Παναθηναϊκός: Φωτορεπορτάζ από την αναμέτρηση (Pics)

Δείτε φωτορεπορτάζ από το Ντεν Χάαγκ-Παναθηναϊκός!

Ντεν Χάαγκ-Παναθηναϊκός

Οι «πράσινοι» γνώρισαν την ήττα από την Ντεν Χάαγκ, στο τελευταίο τους φιλικό επί ολλανδικού εδάφους. Ο Παναθηναϊκός προηγήθηκε μόλις στο 3ο λεπτο του αγώνα. Το γκολ πέτυχε με ωραίο σουτ μέσα από την περιοχή ο Ηλίας Χατζηθεοδωρίδης.

Η συνέχεια όμως δεν ήταν ανάλογη για το «τριφύλλι». Η Ντεν Χάαγκ πέτυχε δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο και άλλο ένα στο δεύτερο. Ετσι το Ντεν Χάαγκ-Παναθηναϊκός ολοκληρώθηκε με το τελικό σκορ να διαμορφώνεται στο 3-1.