Που αγωνίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο ο Παναθηναϊκός σε όλα τα αθλήματα.

Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος ενημερώνει για το αγωνιστικό πρόγραμμα των τμημάτων του το Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου.

Ο Σύλλογος δίνει «μάχες» σε Αττική, Χίο και Κύπρο σε  ομαδικά και ατομικά αγωνίσματα σε διάφορες ηλικιακές κατηγορίες.

Αναλυτικότερα:

Σάββατο 20 Οκτωβρίου

09:00 Βύρωνας σκοπευτήριο. Σκοποβολή .Φθινοπωρινοί αγώνες αεροβόλο πιστόλι – αεροβόλο τουφέκι με τη συμμετοχή του ΠΑΟ (Ζαρμακούπης, Γιακουμέττης, Κατσίρης,Λουκόπουλος, Βαρτάλας, Παπαθωμάς, Γιαννίσης, Λουκατσάς, Τατσιώνας, Λακιώνης, Εξαρχάκου, Βαλέρη, Ξανθάκη, Βουϊδάσκη, Πατεράκι, Σαλταγιάννης,Παππούς Κ., Παππούς Σ. και Σύβρης).

10:00 ΣΕΦ, πινγκ πονγκ Α1 ανδρών Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

10:00 Χίος, πινγκ πονγκ Α2 γυναικών, ΑΣ Ταύρου-Παναθηναϊκός

11:30 Ν. Κηφισιά, Δεκελείας 6, ποδόσφαιρο σάλας Κ12 Παναθηναϊκός-Δούκας

12:00 Κλ. Ευαγγελίστριας,  μπάσκετ 4η αγωνιστική ΕΣΚΑ ,  Μελάς Αγίου Ελευθερίου-Παναθηναϊκός Κορασίδες 2

12:30 Κολλέγιο Αθηνών, βόλεϊ νεάνιδες 3η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ,  Κολλέγιο Αθηνών-Παναθηναϊκός

13:00 ΣΕΦ, πινγκ πονγκ Α1 ανδρών. Παναθηναϊκός-Άρης Νικαίας

13:00 Χίος, πινγκ πονγκ Α2 γυναικών ,  Παναθηναϊκός-Άρης 2006

14:00 ΟΑΚΑ . Κύπελλο νέων γυναικών ξίφους ασκήσεων και ο ΠΑΟ συμμετέχει με τις Πεδιαδιτάκη, Αντωνίου, Ιωάννου, Χ.Κάζαγλη, Κούρκουλου, Λάγιου και Σαϊτάνη.

14:15 Γέρακας, Πόλο Προμίνι τουρνουά Compact Fun, Ροή-Παναθηναϊκός

15:00 Κύπρος, κολύμβηση,   3rd International Cyprus Masters International και από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι Νίκος Κουρλιούρος (M 35-39), Ηρώ Μαρκαντωνάκη (W 45-49), Ζωή Παπαδοπούλου (W 35-39), Υβόννη Πέννα (W 35-39), Αντώνης Τσώνος (M 60-64), Γιώργος Φούγιας (M 40-44).

16:00 κλ. «Π. Γιαννακόπουλος»,  κορασίδες 2 3η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ,  Παναθηναϊκός-Αθηνά Μαγκουφάνας

21:30 κλ. «Π. Γιαννακόπουλος», 4η αγωνιστική ΕΣΚΑ μπάσκετ Κορασίδες, Παναθηναϊκός-Κρόνος Γέρακα

Κυριακή 21 Οκτωβρίου

10:00 Πινγκ πονγκ Α1 Ανδρών, ΣΕΦ . Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

10:00 Πινγκ πονγκ Α2 γυναικών, Χίος . Παναθηναϊκός-Παγχιακός

10:30 Κολλέγιο Αθηνών, Παίδες 4η αγωνιστική,  ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών-Παναθηναϊκός βόλεϊ

10:30 Μενίδι. ποδηλασία,  (Λ.Καραμανλή) ανάβαση Πάρνηθας με τη συμμετοχή 11 αθλητών του ΠΑΟ

10:30 Ραφήνα, ποδηλασία, περιοχή Οχυρό οι Πρεβόλης, Κουρής και Κ.Παπαθανασίου σε αγώνα ΜΤΒ

13:00 Α.Κ. Ζωγράφου, ποδόσφαιρο σάλας Κ16, Νέοι Αρκτούροι-Παναθηναϊκός

13:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος»,  μπάσκετ γυναίκες κύπελλο Ελλάδας,  Παναθηναϊκός –ΑΕ Πυλαίας

15:00 Κύπρος, κολύμβηση,  3rd International Cyprus Masters International και από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι Νίκος Κουρλιούρος (M 35-39), Ηρώ Μαρκαντωνάκη (W 45-49), Ζωή Παπαδοπούλου (W 35-39), Υβόννη Πέννα (W 35-39), Αντώνης Τσώνος (M 60-64), Γιώργος Φούγιας (M 40-44)

16:30 κλ. «Π .Γιαννακόπουλος»,  3η αγωνιστική βόλεϊ νεάνιδες, Παναθηναϊκός-Δάφνη Αγίου Δημητρίου

16:45 κλ. Χολαργού «Αντώνης Τρίτσης», 1η αγωνιστική βόλει γυναίκες Pre League,  Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

17:30 Σαλαμίνα, κλ. «Ν. Γραμματικός»,  ποδόσφαιρο σάλας Κ18, ΓΣ Σαλαμίνας-Παναθηναϊκός

19:00 κλ. Κυψέλης,  6η αγωνιστική ποδόσφαιρο σάλας ανδρών,  Παναθηναϊκός-Νέο Ικόνιο

20:30 κλ. «Π. Γιαννακόπουλος», βόλεϊ έφηβοι 3η αγωνιστική,  Παναθηναϊκός-Πανερυθραϊκός