Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος επιστρέφει σε πλήρη αγωνιστική δράση και δίνει αγωνιστικές «μάχες » εντός και εκτός Αττικής το τριήμερο (12-14 Ιανουαρίου)

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

09:45 Ταύρος, Μινώταυρος-Παναθηναϊκός Κ16 κύπελλο ποδόσφαιρο σάλας

11:00 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Κρόνος Γέρακα 13η αγωνιστική ΕΣΚΑ μπάσκετ Κορασίδες 2

13:30 γήπ. Ολυμπιακού χωριού, Φοίβος-Παναθηναϊκός βόλεϊ Κορασίδες

18:00 Λαμία, Λαμία-Παναθηναϊκός βόλεϊ γυναικών Pre League

18:15 κλ.Αγίας Τριάδος Άρης Πετρούπολης-Παναθηναϊκός 13η αγωνιστική ΕΣΚΑ μπάσκετ κορασίδες

18:30 κλ. Ν. Ικονίου, Νέο Ικόνιο-Παναθηναϊκός ποδόσφαιρο σάλας άνδρες

20:00 Γουδή, Παναθηναϊκός-ΑΕ Χαϊδαρίου ,πόλο Α2 ανδρών

ΟΑΚΑ Κύπελλο σπάθης με τη συμμετοχή του Ισμαγκίλοβ

Νέα Σμύρνη, κολυμβητική ημερίδα, από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι: Αριανούτσος, Κακάνης, Αργυράκης, Αλμπάνης, Παπαχρήστου, Ταμπαξή, Τσούμα, Κούγια, Μουμτζή, Αυγερινού, Κεφαλά, Καρούτζου,Πετράτου, Τσιβελεκίδη και Λούρου.

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

09:30 Κύπελλο «Ζευς» σκοποβολή και από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι: Γιακουμεττής, Ζαρμακούπης, Λιακώνης, Λουκόπουλος, Κοκκινάκης, Γιαννίσης, Κατσίρης, Τατσιώνας, Βαρταλάς, Βαλέρη, Εξαρχάκου, Κλιβίτζε, Πετροπούλου, Ξανθάκη, Μιχελάκη,Λάππα, Παπαγεωργίου, Παππούς Κ., Παππούς Σ., Κανιούρης, Σαλταγιάννης,Κυριακάκη Α., Κυριακάκη Λ., Γκουγκουλιάς, Νικολοπούλου, Παππάς, Σύβρης, Λιβέρης, Παλαιογιάννης, Γιαννιτσάνος

10:30 Κηφισιά (Δεκελείας 6) Παναθηναϊκός-ΓΣ Σαλαμίνας Κ18 ποδόσφαιρο σάλας

10:30 Χαϊδάρι, Παναθηναϊκός-Παλαίο Φάληρο Μίνι παίδες πόλο

12:30 Χαϊδάρι, Παναθηναίκός-Εθνικός, Μίνι Παίδες πόλο

12:30 Κηφισιά (Δεκελείας 6) Παναθηναϊκός-Πάρνηθα Κ12 ποδόσφαιρο σάλας

14:30 κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Αγία Παρασκευή Α2 μπάσκετ γυναικών 9η αγωνιστική

14:30 γήπεδο Μυρακτής Νέοι Βύρωνος-Παναθηναϊκός 13η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ βόλεϊ Παίδες

20:30 «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου 13η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ βόλεϊ έφηβοι

Νέα Σμύρνη, κολυμβητική ημερίδα, από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι: Αριανούτσος, Κακάνης, Αργυράκης, Αλμπάνης, Παπαχρήστου, Ταμπαξή, Τσούμα, Κούγια, Μουμτζή, Αυγερινού, Κεφαλά, Καρούτζου,Πετράτου, Τσιβελεκίδη και Λούρου.

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

17:30 Κυψέλη, Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Volleyleague

21:30 Ζωγράφου ΕΦΑΟΖ-Παναθηναϊκός 13η αγωνιστική ΕΣΚΑ μπάσκετ νεάνιδες

Ενότητες