Με την πολυπληθέστερη και πιο επιτυχημένη σε διακρίσεις ομάδα συμμετείχε το τμήμα κολύμβησης Masters του Παναθηναϊκού στο 7ο XTERRA O.W.S. Challenge. Ο αγώνας ανοιχτής θάλασσας διεξήχθη το πρωί της Κυριακής, 3 Νοεμβρίου στην παραλία της Βάρκιζας και περιελάμβανε τα αγωνίσματα 1.000, 2.500 & 5.000 μέτρων.

Τα αποτελέσματα των αθλητών/τριών μας:

OWS 5K

Βίκυ Κουβέλη :1η γενική γυναικών και 1η age group 50-59

Νίκος Κουρλιούρος :2ος Age group Μ 30-39

OWS 5Κ Wetsuit

Κατερίνα Σάπαρη: 1η Γενική γυναικών και 1η Age group F-29

Νέλη Ντελιάλη: 2η Γενική γυναικών και 2η Age group F-29

Κώστας Βλάχος :3ος Γενική ανδρών και 3ος Age group M30+

OWS 2.5K

Στέλλα Αλεξοπούλου:2η Age group F40-49

Ηρώ Μαρκάκη :8η Age group F40-49

Βασίλης Δεμέτης : 1ος Γενική ανδρών και 1ος Age group M 30-39

Γιώργος Αντωνογιώργος : 1ος Age group M40-49

Άγης Ζωγράφος :1ος Age group M60+

Σπυρίδων Μπέλλος :6ος Age group M30-39

Ηλίας Ρίζος : 12ος Age group M50-59

OWS 1κ

Σέρβου Ιωάννα : 2η Γενική γυναικών και 2η Age group F30-39

Παναγιώτα Πανουργιά: 2η Age group F40-49

Ανδρέας Κραββαρίτης : 1ος Γενική ανδρών και 1ος Age group M30-39

Γιώργος Μπόμπολης :2ος Age group M30-39

Νύφων Παπουρτζής 3ος Age group M40-49

OWS 1K Wetsuit

Αρτέμης Δαρζέντας:3ος Γενική Ανδρών και 3ος Age group M30+

Χρήστος Ασημακόπουλος :4ος Age group Μ 30+

Με την πολυπληθέστερη και πιο επιτυχημένη σε διακρίσεις ομάδα συμμετείχε το τμήμα κολύμβησης Masters του Παναθηναϊκού στο 7ο XTERRA O.W.S. Challenge. Ο αγώνας ανοιχτής θάλασσας διεξήχθη το πρωί της Κυριακής, 3 Νοεμβρίου στην παραλία της Βάρκιζας και περιελάμβανε τα αγωνίσματα 1.000, 2.500 & 5.000 μέτρων.
Τα αποτελέσματα των αθλητών/τριών μας:

Βίκυ Κουβέλη: 1η Γενικής Γυναικών & 1η Age Group F50-59
Νίκος Κουρλιούρος 2ος Age Group M30-39

Κατερίνα Σάπαρη 1η Γενικής Γυναικών & 1η Age Group F-29
Νέλη Ντελιάλη 2η Γενικής Γυναικών & 2η Age Group F-29
Κώστας Βλάχος 3ος Γενικής Ανδρών & 3ος Age Group M30+
.
Στέλλα Αλεξοπούλου 2η Age Group F40-49
Ηρώ Μαρκάκη 8η Age Group F40-49
Βασίλης Δεμέτης 1ος Γενικής Ανδρών & 1ος Age Group M30-39
Γιώργος Αντωνογιώργος 1ος Age Group M40-49
Άγης Ζωγράφος 1ος Age Group M60+
Σπυρίδων Μπέλλος 6ος Age Group M30-39
Ηλίας Ρίζος 12ος Age Group M50-59

Σέρβου Ιωάννα 2η Γενικής Γυναικών & 2η Age Group F30-39
Πανουργιά Παναγιώτα 2η Age Group F40-49
Ανδρέας Κραββαρίτης 1ος Γενικής Ανδρών & 1ος Age Group M30-39
Γιώργος Μπόμπολης 2ος Age Group M30-39
Νύφων Παπουρτζής 3ος Age Group M40-49

Αρτέμης Δαρζέντας 3ος Γενικής Ανδρών & 3ος Age Group M30+
Χρήστος Ασημακόπουλος 4ος Age Group M30+

➡️ Γράψε το σχόλιο σου

Ενότητες