Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος περνάει διάφορες αγωνιστικές δοκιμασίες και αυτό το Σαββατοκύριακο δίνει σημαντικές αναμετρήσεις σε επαρχία και Αθήνα.

Ξεχωρίζουν τα εντός έδρας ματς του ανδρικού τμήματος βόλεϊ, του γυναικείου τμήματος βόλεϊ και του γυναικείου τμήματος μπάσκετ καθώς και οι αγώνες πινγκ πονγκ γυναικών στην Χίο.

Αναλυτικά οι αγώνες

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

09:30 ΟΑΚΑ, 4ο Τρόπαιο κολύμβησης Παναθηναϊκού -προαγωνιστικές κατηγορίες

09:30 ΟΑΚΑ. Πανελλήνιο πρωτάθλημα εφήβων-νεανίδων ξιφασκίας με τη συμμετοχή των Καραγιάννη, Αντανακάκη, Φ. Γέρου, Κουτελόπουλου και Ρέντζη.

12:00 Χίος, Παγχιακός-Παναθηναϊκός, πρωτάθλημα Α2 γυναικών πινγκ πονγκ, 9η αγωνιστική

12:00 Νέα Σμύρνη, Παναθηναϊκός-ΑΝΟ Γλυφάδας, πανελλήνιο πρωτάθλημα πόλο εφήβων

12:30 Gugu Center, Αχαρναί, ΑΕΚ-Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο σάλας Κ13, 15η αγωνιστική

13:00 ΑΣ Κολλεγίου Ντέρη-Παναθηναϊκός, κορασίδες βόλεϊ

15:00 Χίος, Άρης 2006-Παναθηναϊκός, πρωτάθλημα Α2 γυναικών πινγκ πονγκ 10η αγωνιστική

16:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος», Παναθηναϊκός-Νέοι Βύρωνος, βόλεϊ ΕΣΠΑΑΑ έφηβοι

17:00 Δαίς, Δούκας-Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο σάλας Κ18, Α΄ ημιτελικός πρωταθλήματος

17:00 κλ. Αγίου Θωμά Μαρούσι,  Παναθηναϊκός-ΟΦΗ Volleyleague ανδρών (Volley League – T.V.)

18:30 Νέα Σμύρνη, ΑΟΝΣ Μίλων-Παναθηναϊκός, πανελλήνιο πρωτάθλημα πόλο έφηβων

19:30 Λάρισα, ΑΕΛ-Παναθηναϊκός 21η αγωνιστική Superleague

20:00 κλ. Αγίου Θωμά, Μαρούσι, Παναθηναϊκός-Ηλυσιακός, 13η αγωνιστική Vollleyleague γυναικών (Ζωντανή μετάδοση από το κανάλι youtube του Παναθηναϊκού Α.Ο.)

21:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος», Παναθηναϊκός-Κρόνος Γέρακα, 16η αγωνιστική ΕΣΚΑ κορασίδες

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

9:30 ΟΑΚΑ, 4ο Τρόπαιο κολύμβησης Παναθηναϊκού -προαγωνιστικές κατηγορίες

09:30 ΟΑΚΑ. Πανελλήνιο πρωτάθλημα εφήβων-νεανίδων ξιφασκίας με τη συμμετοχή των Καραγιάννη, Αντανακάκη, Φ. Γέρου, Κουτελόπουλου και Ρέντζη.

10:00 Χίος, Τελαμών-Παναθηναϊκός, Α2 γυναικών πινγκ πονγκ, 11η αγωνιστική

10:30 Γλυδάφα, Παναθηναϊκός-Δελφίνια Μεταμόρφωσης, πανελλήνιο πρωτάθλημα πόλο έφηβοι

14:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος», Παναθηναϊκός-Σπόρτινγκ, 14η αγωνιστική μπάσκετ γυναικών

17:00 Αγία Παρασκευή, Εθνική Ελλάδας-Ολυμπιάδα, φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου σάλας με τη συμμετοχή του Παναγιώτη Παούρη από πλευράς ΠΑΟ

18:00 Νέα Σμύρνη, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης-Παναθηναϊκός, πανελλήνιο πρωτάθλημα πόλο έφηβοι

20:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΟΠ Κηφισιάς 13η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ έφηβοι

➡️ Γράψε το σχόλιο σου