Ολες οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας – Τι περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των σημερινών μεταδόσεων:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD  Προθέρμανση Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto3

10:25 COSMOTE SPORT 7 HD  Προθέρμανση Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto2

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD  Προθέρμανση Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana MotoGP

11:00 COSMOTE SPORT 9 HD  Εβάν Φερνές – Ράιαν Πένιστον Lyttos Beach ITF World Tour 2020 Τένις

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD 

Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto3

11:50 ΕΡΤ Sports HD, COSMOTE SPORT 5 HD  Τουρκικό Γκραν Πρι Αγώνας Formula 1

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD  Lyttos Beach ITF World Tour 2020 Τελικός Απλού Ανδρών Τένις

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD  Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana Moto2

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD  Μπασκόνια – Ομπραντόιρο ACB Liga Endessa Μπάσκετ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD  Φούσε Βερολίνου – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD  Αγώνας Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana MotoGP

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD  Ντόμινικ Τιμ – Στέφανος Τσιτσιπάς Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD  Βόρεια Μακεδονία – Εσθονία UEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD  Σλοβακία – Σκωτία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports HD  Περιστέρι – Μεσολόγγι Basket League Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD  Αναντολού Εφές – Μπελεντίγεσι Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD  Τουρκία – Ρωσία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD  Αλβανία – ΚαζακστάνUEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD  Ουαλία – Ιρλανδία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD  Ολλανδία – Βοσνία-Ερζεγοβίνη UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD  Τενερίφη – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endessa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD  Δανία – Ισλανδία  UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD  Σλοβενία – Κόσοβο UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD  Ρουμανία – Νορβηγία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD  Ουγγαρία – Σερβία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD  Αυστρία – Βόρεια Ιρλανδία UEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD    Ιταλία – Πολωνία UEFA Nations League  Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD  Βέλγιο – Αγγλία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 OPEN TV, COSMOTE SPORT 1 HD  Μολδαβία – Ελλάδα UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD  Ραφαέλ Ναδάλ – Αντρέι Ρούμπλεφ Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τένις

➡️ Γράψε το σχόλιο σου

HIGHLIGHTS