Σπουδαίες αναμετρήσεις στις τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής (21/3), με τρία ματς στα πλέι οφ της Superleague και το ματς του Παναθηναϊκού στην Τρίπολη.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

13:30 Novasports 5HD  Βερόνα – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 ΕΡΤ Sports 3  Διαγόρας Ρόδου – Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD   Γκρόιτερ Φιρτ – Νυρεμβέργη  Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD  Χόφενχαϊμ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD  Κλαμπ Μπριζ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3  Χανιά – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45  ΕΡΤ Sports 1  Λεβαδειακός – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2  ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD  Χετάφε – Έλτσε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD  Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 7 HD  Τσέλσι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ FA Cup Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD  Αλκμάαρ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD  Σαμπντόρια – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1  Ουντινέζε – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD  Γιουβέντους – Μπενεβέντο Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD  Καρσίγιακα – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD  Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD  Λειψία – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD  Ρίο Άβε – Μπελενένσες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD  Γουέστ Χαμ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός – ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 8 HD  Βιγιαρεάλ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD  Βαλένθια – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD

Ολυμπιακός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD  Μαϊάμι Χιτ – Ιντιάνα Πέισερς NBA Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD  Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ FA Cup Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD  Φράιμπουργκ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

 19:00 Novasports 3HD  Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD  Βαλένθια – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD  Ατλέτικο Μαδρίτης – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD  ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3  Παναθηναϊκός – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

21:00 Novasports 5HD  Άγιαξ – Ντεν Χάαχ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD  Μπόστον Σέλτικς – Ορλάντο Μάτζικ NBA Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD  Άστον Βίλα – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD  Τριέστε – Βενέτσια Lega Basket Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD  Ρόμα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD  Μπράγκα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD  Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD  Λιόν – Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

23:15 COSMOTE SPORT 7 HD  Σίρακους – Γουέστ Βιρτζίνια NCAA Μπάσκετ

➡️ Γράψε το σχόλιο σου

HIGHLIGHTS