Το φιλικό της Ελλάδας με τον Ονδούρα και οι αγώνες για τα προκριματικά του Μουντιάλ ξεχωρίζουν στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα: 

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD  Τουρκ Τέλεκομ – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:45 COSMOTE SPORT 5 HD  Formula 2 Σακίρ, Μπαχρέιν – 3ος αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD  Στουτγκάρδη – Μαγδεβούργο Liqui Moly Bundesliga

14:35 COSMOTE SPORT 7 HD  Moto3 BARWA Grand Prix of Qatar – Προθέρμανση

14:45 ΕΡΤ3  Ιωνικός – Παναχαϊκή Super League 2

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD  Moto2 BARWA Grand Prix of Qatar – Προθέρμανση

15:35 COSMOTE SPORT 7 HD  MotoGP BARWA Grand Prix of Qatar – Προθέρμανση

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD  Καζακστάν – Γαλλία Προκριματικά FIFA World Cup

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD  Μπελεντίγεσι – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα

16:45 COSMOTE SPORT 7 HD  Moto3 BARWA Grand Prix of Qatar – Αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD  Κάλεβ – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD OPEN TV Ελλάδα – Ονδούρα Διεθνής Φιλικός Αγώνας

17:00 ΕΡΤ3  ΠΑΟΚ – Κολοσσός H Hotels Basket League

17:55 ΕΡΤ2  Formula 1 – Grand Prix Μπαχρέιν Αγώνας

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD  Formula 1 – Grand Prix Μπαχρέιν Αγώνας

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD  ATP Masters 1000 Miami Open

18:05 COSMOTE SPORT 7 HD  Moto2 BARWA Grand Prix of Qatar – Αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD  Αρμενία – Ισλανδία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD  Δανία – Μολδαβία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD  Αλβανία – Αγγλία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD  Γεωργία – Ισπανία Προκριματικά FIFA World Cup

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD  MotoGP BARWA Grand Prix of Qatar- Αγώνας

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD  Σάρλοτ Χόρνετς – Φίνιξ Σανς NBA

20:00 ΕΡΤ3  ΚΑΕ Λάρισα – Περιστέρι Basket League

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD  Ουκρανία – Φινλανδία Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD  Ισραήλ – Σκωτία Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD  Ελβετία – Λιθουανία Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD  Κόσοβο – Σουηδία Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD  Ρουμανία – Γερμανία Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD  Βουλγαρία – Ιταλία Προκριματικά FIFA World Cup

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD  2021 ATP Masters 1000 Miami Open

➡️ Γράψε το σχόλιο σου

HIGHLIGHTS