[speaker]

Γεμάτο δράση είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (24/04), με αναμετρήσεις σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και τένις.

Aναλυτικά:

10:15 COSMOTE SPORT 5 HD WRC Stojdraga Gornja Vas 1, Κροατία

11:05 COSMOTE SPORT 5 HD WRC Krasic Vrskovak 1, Κροατία

12:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC Vinksi Vrh Duga Resa 1, Κροατία

12:00 ΕΡΤ3 Καβάλα – Βέροια Football League

12:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

13:45 ANT1 Ο Δρόμος προς το Euro

14:00 Youtube ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός A1 Μπάσκετ Γυναικών

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Πάντερμπορν – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

14:00 Novasports 2HD Σεντ Ετιέν – Μπρεστ Ligue 1

14:30 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Γιανίκ Σίνερ – Στέφανος Τσιτσιπάς Barcelona Open

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Νιουκάσλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 3HD Μπόρνμουθ – Μπρέντφορντ EFL Championship

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γκορένιε Βελένιε – ΑΕΚ EHF European Cup

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έλτσε – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός Super League

15:30 Eurosport 1 Φόρμουλα Ε: Βαλένθια

16:00 Τζένοα – Σπέτσια Serie A

16:10 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, τελικός κρίκων Ενόργανη Γυμναστική

16:25 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

16:30 YouTube Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννενα A1 Μπάσκετ Γυναικών

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ουνιόν Βερολίνου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Barcelona Open

17:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

17:00 Novasports 4HD Γουότφορντ – Μίλγουολ EFL Championship

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 ΕΡΤ3 Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

17:15 Novasports 1HD ΑΕΛ – ΟΦΗ Super League

18:00 Novasports 3HD Μετς – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

19:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κροτόνε Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

19:30 Novasports 1HD Ατρόμητος – Λαμία Super League

19:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Χρόνιγκεν Eredivisie

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νιου Γιορκ Νικς – Τορόντο Ράπτορς NBA

20:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

21:05 Novasports 2HD Νάσβιλ – Μόντρεαλ MLS

21:45 Novasports 1HD Σασουόλο – Σαμπντόρια Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Eurosport 2 PGA Tour Κλάσικ Νέας Ορλεάνης Γκολφ

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μιλγουόκι Μπακς – Φιλαδέλφια 76ερς NBA

➡️ Γράψε το σχόλιο σου

HIGHLIGHTS