ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Επικαιρότητα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (25/07)

Οι προσπάθειες των Ελλήνων αθλητών στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο αλλά και το φιλικό της ομάδας του Παναθηναϊκού κόντρα στην Αλκμαάρ, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (25/07) | panathinaikos24.gr

Οι προσπάθειες των Ελλήνων αθλητών στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο αλλά και το φιλικό της ομάδας του Παναθηναϊκού κόντρα στην Άλκμααρ, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Η απόλυτη δικαίωση του Πέτρου Φιλιππίδη: Τελειώνει άμεσα  η περιπέτεια του!
Η απόλυτη δικαίωση του Πέτρου Φιλιππίδη: Τελειώνει άμεσα η περιπέτεια του! 492.208 ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

07:00 Eurosport 2 Ποδηλασία Ολυμπιακοί Αγώνες

07:30 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 – Τάε Κβον Ντο Γυναίκες 57kg

07:30 ΕΡΤ Sports 1 Ταε κβον ντο Ολυμπιακοί Αγώνες

07:40 ΕΡΤ3 Γερμανία – Ιταλία Τόκιο 2020 – Μπάσκετ Ανδρών

08:00 Eurosport 2 Μπάσκετ 3 on 3 Ολυμπιακοί Αγώνες

08:45 ΕΡΤ Sports 2 Πινγκ Πονγκ 2ος γύρος Τόκιο 2020 (Παναγιώτης Γκιώνης – Αχμέντ Σαλέχ)

09:00 ΕΡΤ Sports 1 Καταδύσεις 3μ. Σύγχρονο Γυναικών Ολυμπιακοί Αγώνες

10:00 ΕΡΤ1 Άντι Μάρεϊ – Φέλιξ Οζέρ- Αλιασίμ Τόκιο 2020 – Τένις

10:00 ΕΡΤ Sports 1 Ενόργανη γυμναστική- προκριματικά γυναικών Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30 ΕΡΤ3 Αίγυπτος – Αργεντινή Τόκιο 2020 – Ποδόσφαιρο Ανδρών

10:30 με 11.00 ΕΡΤ1 Στέφανος Τσιτσιπάς – Φίλιπ Κολσράιμπερ Τόκιο 2020 – Τένις (Εξαρτάται η ακριβής ώρα έναρξης από την έκβαση των προηγούμενων αγώνων)

11:30 Eurosport 2 Μπάσκετ 3 on 3 Ολυμπιακοί Αγώνες

11:45 EΡT2 Τόκιο 2020 – Τζούντο Τελικοί Γυναικών 52kg

12:30 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 – Μπάσκετ 3 on 3 Ανδρών / Γυναικών

13:00 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 – Τάε Κβον Ντο Γυναίκες 57kg

13:00 ΕΡΤ3 – Eurosport 1 Κολύμβηση Ολυμπιακοί Αγώνες 13:17 Δημήτρης Μάρκος (200μ. ελεύθερο, προκριματικά, 14:19 Απόστολος Χρήστου – 100μ. ύπτιο)

14:00 Eurosport 2 Μπιτς Βόλεϊ Ολυμπιακοί Αγώνες

14:20 ΕΡΤ Sports 1 Ενόργανη γυμναστική – προκριματικά γυναικών Ολυμπιακοί Αγώνες

14:30 Novasports 2HD Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Lausitzring Μηχανοκίνητα

14:30 Novasports 1HD Ζανκτ Πάουλι – Χόλσταιν Κίελ Bundesliga 2

15:00 ΕΡΤ3 Γαλλία – ΗΠΑ Τόκιο 2020 – Μπάσκετ Ανδρών

15:00 Eurosport 2 Μπάσκετ 3 on 3 Ολυμπιακοί Αγώνες

15:25 PAOK TV Φέγενορντ – ΠΑΟΚ Φιλικός Αγώνας

15:30 Eurosport 1 Βραζιλία – Ν. Κορέα Ολυμπιακοί Αγώνες

15:45 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 – Τάε Κβον Ντο Γυναικών 57kg – Ανδρών 68kg

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Swiss Open Gstaad

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άλκμααρ – Παναθηναϊκός Διεθνής Φιλικός Αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεντ Μίρεν – Πάρτικ Θιστλ Premier Sports Cup

17:00 Novasports 1HD Κλαμπ Μπριζ – Εουπεν Βελγικό πρωτάθλημα

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Χαρτς – Ινβερνές Premier Sports Cup

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Plava Laguna Croatia Open Umag

➡️ Γράψε το σχόλιο σου

Κάνε subscribe στo Newsletter του PANATHINAIKOS24

HIGHLIGHTS

READ MORE

close