ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Ερασιτέχνης

Το «πράσινο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος συνεχίζει τις «μάχες» σε πολλά αθλήματα σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες και αυτό το Σαββατοκύριακο 13-14 Νοεμβρίου.

Το «πράσινο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου | panathinaikos24.gr
Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος συνεχίζει τις «μάχες» σε πολλά αθλήματα σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες και αυτό το Σαββατοκύριακο 13-14 Νοεμβρίου.

Με μεγάλο ενδιαφέρον αναμένεται η αγωνιστική δραστηριότητα του Σαββατοκύριακου και τα βλέμματα είναι στραμένα στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα καταδύσεων που γίνεται στο ΟΑΚΑ καθώς και στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων-Παμπαίδων πυγμαχίας.Σε διεθνές επίπεδο ξεχωρίζουν οι αγώνες κολύμβησης της Ντουντουνάκη στο Αϊντχόφεν ενώ στα ομαδικά αθλήματα ξεχωρίζει ο εκτός έδρας αγώνας του γυναικείου βόλεϊ με τις Αμαζόνες.

Πήρε Κάιζερ ο Παναθηναϊκός!
Πήρε Κάιζερ ο Παναθηναϊκός! 1.609 ΠΡΟΒΟΛΕΣ
Επιπλέον ιδιαίτερο ενδιαφέρον έχει ο αγώνας πόλο με τη Βουλιαγμένη αλλά και ο εκτός έδρας αγώνας του γυναικείου ποδοσφαιρικού τμήματος με τα Μελίσσια.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 13 Νοεμβρίου

10:00 και 17:00 ΟΑΚΑ. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα καταδύσεων (ΚΟΕ TV)

10:00 κλ. Αγίας Βαρβάρας, Πανελλήνιο πρωτάθλημα πυγμαχίας Παίδων-Παμπαίδων με τη συμμετοχή δύο αθλητών του ΠΑΟ

10:00 Αϊντχόφεν. International Swimming League με τη συμμετοχή της κολυμβήτριας του ΠΑΟ, Άννας Ντουντουνάκη

16:00 Γουδή, Παναθηναϊκός-ΝΟ Βουλιαγμένης, 6η αγωνιστική πόλο

17:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Αμύντας, Παιδικό Γ ΕΣΚΣΑ (γεν. 2007-07)

20:00 «Στ.Καλαϊτζής» Volley League Γυναικών: ΑΟΝ Αμαζόνες – Παναθηναϊκός ΑΟ, 8η αγωνιστική (livestreaming Αμαζόνες)

20:30 κλ. Ηλιούπολης Γ΄, Δράση Άθλος-Παναθηναϊκός Παμπαίδες Β΄ ΕΣΚΑ

21:00 Βούλα, Θέτις-Παναθηναϊκός, Κορίτσια Κ18 (3) ΕΣΠΑΑΑ

21:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΕΚ, Κορίτσια Κ18 ΕΣΠΑΑΑ

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

09:00 Μαραθώνας, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μαραθωνίου δρόμου

10:00 Αϊντχόφεν. International Swimming League με τη συμμετοχή της κολυμβήτριας του ΠΑΟ, Άννας Ντουντουνάκη

10:30 ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών-Παναθηναϊκός, Αγόρια Κ18 ΕΣΠΑΑΑ

14:15 Νέο Κλ. Άγιου Δημητρίου, Κρόνος Αγίου Δημητρίου-Παναθηναϊκός, Παγκορασίδες  τουρνουά «Φωτεινάκης» μπάσκετ

14:30 Κολλέγιο Ντέρη, Κολλέγιο Ντέρη-Παναθηναϊκός, τουρνουά Μίνι αγοριών, 4η αγωνιστική μπάσκετ

15:00 Γήπεδο Μυρακτής Νέοι Βύρωνος-Παναθηναϊκός, Κορίτσια Κ20 ΕΣΠΑΑΑΑ

18:00 ΑΟ Μελισσίων-Παναθηναϊκός, 3η αγωνιστική ποδόσφαιρο γυναικών, 2η αγωνιστική Γ΄ Εθνική

19:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Φοίβος Μελισσίων, Αγόρια Κ21 ΕΣΠΑΑΑΑ

21:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Νέοι Βύρωνος, Κορίτσια Κ18 Εκτός συναγωνισμού 2 ΕΣΠΑΑΑ

➡️ Γράψε το σχόλιο σου

Κάνε subscribe στo Newsletter του PANATHINAIKOS24

HIGHLIGHTS

READ MORE

close