ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Ερασιτέχνης

Παναθηναϊκός: Το «πράσινο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Όλη η αγωνιστική δραστηριότητα των τμημάτων του Ερασιτέχνη Παναθηναϊκού το Σαββατοκύριακο 16-17/4.

Παναθηναϊκός: Το «πράσινο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου | panathinaikos24.gr

Σημαντικές μάχες δίνει ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος το ερχόμενο Σαββατοκύριακο και κρίνεται το πρωτάθλημα στο μπάσκετ με αμαξίδιο (Δευτέρα ο τελικός) ενώ είναι καθοριστικοί οι αγώνες σε βόλεϊ ανδρών και γυναικών.

Σαμποτάζ στον Βοτανικό από τους «59» και αναβολή για τον Φεβρουάριο του 2023!
Σαμποτάζ στον Βοτανικό από τους «59» και αναβολή για τον Φεβρουάριο του 2023! 4.451 ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 16 Απριλίου

09:00 Βύρωνας Πανελλήνιοι αγώνες αεροβόλου πιστολιού και αεροβόλου τουφεκιού mixed (Ε-Ν-ΝΑ-ΝΓ)

09:00 ΟΑΚΑ, Κύπελλο Σπάθης με Ισμαγκίλοφ, Κοκκώση και Γώγου

09:00 Μαλακάσα, Πανελλήνιου αγώνες πιστολιού σπορ(Ε,Ν,ΝΑ,ΝΓ)

09:00 κλ. «Παύλος Γιανννακόπουλος» Παναθηναϊκός – Πρωτέας, Τζούνιορς 2011 ΕΣΚΑ

10:00-12: 00  και 17:00 με 19:30 ΟΑΚΑ, Πανελλήνιο πρωτάθλημα κολύμβησης ΑμεΑ με τη συμμετοχή των Κωστάκη, Ανέστη, Μωραϊτη, Τσάκωνα, Γρατσώνη, Δρακόπουλου, Αδαμαντίδη, Σπίνου

10:30 Κηφισιά, Κηφισιά – Παναθηναϊκός 1, Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ

11:20 Κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός – Αίολος Ταύρου, Προμίνι ΕΣΚΑ

12:30 Κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός – ΓΣ Ηλιούπολης, Παμπαίδες Α ΕΣΚΑ

13:30 Ανοιχτό Φιλοθέης, ΑΟ Φιλοθέης – Παναθηναϊκός, Παγκορασίδες Α ΕΣΚΑ

19:00 Νέα Σμύρνη, Παναθηναϊκός – Τρίτωνας Αμαρουσίου, Μίνι Παίδες πόλο

19:00 Σχολή Μωραϊτη – Παναθηναϊκός 2, Αγόρια Κ17 ΕΣΠΑΑΑ

20:30 Κλ. Αγίου Θωμά, Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας, Volelyleague γυναικών (sdna.gr)

Κυριακή 17 Απριλίου

09:00 ΟΑΚΑ, Κύπελλο Σπάθης με Ισμαγκίλοφ, Κοκκώση και Γώγου

09:00 Βύρωνας, Πανελλήνιοι αγώνες ελεύθερου πιστολιού  (Ε,ΝΑ)

09:00 Βύρωνας Πανελλήνιοι αγώνες αεροβόλου πιστολιού και αεροβόλου τουφεκιού mixed (Ε-Ν-ΝΑ-ΝΓ)

10:00-12: 00  και 17:00 με 19:30 ΟΑΚΑ, Πανελλήνιο πρωτάθλημα κολύμβησης ΑμεΑ με τη συμμετοχή των Κωστάκη, Ανέστη, Μωραϊτη, Τσάκωνα, Γρατσώνη, Δρακόπουλου, Αδαμαντίδη, Σπίνου

11:00 Νέα Σμύρνη, Πανιώνιος – Παναθηναϊκός, Μίνι Παίδες πόλο

12:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός – ΕΦΑΟΖ, Παγκορασίδες ΕΣΚΑ

17:00 Λίντο, Ηράκλειο, Φάιναλ φορ πρωταθλήματος μπάσκετ με αμαξίδιο, Παναθηναϊκός – Άτλας

17:00 Νέα Σμύρνη, Παναθηναϊκός – ΝΟ Χίου, Μίνι Παίδες πόλο

17:30 Κλ. Ιλισίων, Ηλυσιακός – Παναθηναϊκός, Κορίτσια Κ16 (2) ΕΣΠΑΑΑ

18:00 Ζηρίνειο, Κηφισιά – Παναθηναϊκός, Volleyleague ανδρών (ESAP TV)

19:00 Κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός – Ηρακλής Κηφισιάς, Κορίτσια Κ16 (3)

Κάνε subscribe στo Newsletter του PANATHINAIKOS24

loading...

HIGHLIGHTS

close