Απίστευτα πράγματα: Κροτίδα χτύπησε τον Χουάνκαρ – Αποχώρησαν για τα αποδυτήρια οι παίκτες του Παναθηναϊκού!

Μετά το γκολ του Καμαρά για το 1-1 του Ολυμπιακού, έπεσαν κροτίδες στο σημείο όπου έκαναν προθέρμανση οι παίκτες του Παναθηναϊκού, με αποτέλεσμα να τραυματιστεί ο Χουάνκαρ και να διακοπεί το ματς!

Tρομερά πράγματα στο “Γεώργιος Καραϊσκάκης”.

Λίγο μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου ο Παναθηναϊκός δέχθηκε γκολ ισοφάρισης από τον Ολυμπιακό με τον Καμαρά να σκοράρει. Ωστόσο, η… καφρίλα δεν έκανε ούτε στη χαρά των γηπεδούχων διακρίσεις αφού μια κροτίδα χτύπησε τον Χουάνκαρ τη στιγμή που ο Ισπανός έκανε ζέσταμα!

Ο παίκτης του Παναθηναϊκού, βρέθηκε στο έδαφος για αρκετή ώρα, δεχόμενος τις πρώτες βοήθειες! Περίπου έξι λεπτά αργότερα, ο αριστερός μπακ του Παναθηναϊκού αποχώρησε με φορείο αλλά όχι μόνος.

Και αυτό διοτι, όλη η ομάδα επέστρεψε στα αποδυτήρια!