ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Ερασιτέχνης

Παναθηναϊκός: Το πρόγραμμα της εβδομάδας για τα τμήματα του Ερασιτέχνη

Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος και οι αθλητές-τριες του δίνουν αρκετούς αγώνες και αυτή την εβδομάδα 5-11 Φεβρουαρίου σε διαφορετικά αθλήματα εντός και εκτός Ελλάδας.

Παναθηναϊκός: Το πρόγραμμα της εβδομάδας για τα τμήματα του Ερασιτέχνη

Αναλυτικά το πρόγραμμα της εβδομάδας για τον Παναθηναϊκό A.O.

Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου

21:45 κλ. Αγίου Θωμά Μαρούσι, Μαρούσι-Παναθηναϊκός, 17η αγωνιστική ΕΣΚΑ Νεάνιδες

22:00 Μετς, Παναθηναϊκός-Σαλαμίνα, 20η αγωνιστική ποδόσφαιρο σάλας ανδρών (PAOTV)

Τρίτη 6 Φεβρουαρίου

12:00 Νέα Σμύρνη, Ελλάδα-Ουγγαρία, φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου Κορασίδων με τη συμμετοχή της Δέλιου

20:30 Θύρα 12 γηπέδου Λεωφόρου, Παναθηναϊκός ΑΟ τμήμα πινγκ πονγκ ΑμεΑ – Νεγροποντε, Πρωτάθλημα ΠΟΦΕΠΑ

20:30 Φυσίαθλον Παλλήνη, ΑΕΚ-Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο σάλας γυναικών

Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου

09:30 Ντόχα, Παγκόσμιο πρωτάθλημα πόλο, Ελλάδα-Βραζιλία με τη συμμετοχή του Νίκου Παπανικολάου

Πέμπτη 8 Φεβρουαρίου

21:30 Νέο Ικόνιο, Νέο Ικόνιο-Παναθηναϊκός, Κύπελλο Ελλάδας ποδόσφαιρο σάλας

Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου

11:00 Νέα Σμύρνη, Ελλάδα-Ουγγαρία, φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου Κορασίδων με τη συμμετοχή της Δέλιου

18:00 Ντόχα, Παγκόσμιο πρωτάθλημα πόλο, Ελλάδα-Γαλλία με τη συμμετοχή του Νίκου Παπανικολάου

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου

09:00 Μαρόκο, Παγκόσμιο κύπελλο σκοποβολής με τη συμμετοχή του Μάκη Μίτα

10:00 Τουρκία, Βαλκανικό πρωτάθλημα με τη συμμετοχή των Αναστασίου, Δεσπολλάρη Κυριακοπούλου και Μαρινάκου

17:00 Ραφήνα, Final 4 Rising Stars Παναθηναϊκός-Κρόνος Αγίου Δημητρίου

19:20 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΕΦΑΟΖ, 16η αγωνιστική ΕΣΚΑ Κορασίδες

19:00 ΑΟ Θήρας – Παναθηναϊκός,17η αγωνιστική βόλεϊ γυναικών

19:00 Μέγας Αλέξανδρος-Παναθηναϊκός 3η αγωνιστική μπάσκετ με αμαξίδιο

21:30 Ζωγράφου, Ερμής Ζωγράφου-Παναθηναϊκός, ποδόσφαιρο σάλας ανδρών 21η αγωνιστική

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου

09:00 Μαρόκο, Παγκόσμιο κύπελλο σκοποβολής με τη συμμετοχή του Μάκη Μίτα

10:30 Ραφήνα, Μικρός και Μεγάλος τελικός WRising stars μπάσκετ

11:00 Λίμα, Παγκόσμιο Κύπελλο ξιφασκίας σπάθης ομαδικό με την συμμετοχή της Γεωργιάδου

15:00 Καστοριά, ΓΠΟ Καστοριάς – Παναθηναϊκός, 15η Αγωνιστική ποδόσφαιρο γυναικών

16:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΣ Κολλέγιο Ντέρη  Κορίτσια Κ18 (2)

17:00 Μετς, Παναθηναϊκός-Καλαμάτα 80΄, Volleyleague ανδρών 15η αγωνιστική\

18:00 Κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΟ Παλλήνης, ΕΣΠΑΑΑ Κορίτσια Κ18 (3)

19:00 Ραφήνα, Αραφήν-Παναθηναϊκός, Κορίτσια Κ18 ΕΣΠΑΑΑ

20:00 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΕ Αμπελοκήπων ΕΣΠΑΑΑ Κορίτσια Κ20

21:15 «Σ.Καλαϊτζής» Τελικός Αγόρια Κ21 ΕΣΠΑΑΑΑ Πανερυθραϊκός-Παναθηναϊκός

To Panathinaikos24.gr είναι δίπλα σε κάθε άθλημα και κάθε στιγμή του Παναθηναϊκού. Είτε πρόκειται για μπάλα ποδοσφαίρου είτε για μπάλα μπάσκετ, είτε για το παρκέ του βόλεϊ, αλλά και για κάθε άθλημα και κάθε είδηση του ερασιτέχνη.

Με καθημερινά blogs που καλύπτουν όλο το φάσμα του πράσινου οργανισμού, με ζωντανές εκπομπές που τις έχετε αγκαλιάσει από την πρώτη στιγμή και φυσικά με όλη την επικαιρότητα από τον αθλητισμό και όχι μόνο. Panathinaikos24.gr, το πρώτο «πράσινο» σάιτ που αγκαλιάσατε από την πρώτη στιγμή είναι εδώ, έτοιμο να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις της εποχής και όπου χτυπάει η καρδιά του Παναθηναϊκού.

loading...