Πήρε τον βαθμό στις καθυστερήσεις ο Παναθηναϊκός Β’

Ο Παναθηναϊκός Β΄ήταν πίσω στο σκορ μέχρι τις καθυστερήσεις, αλλά με γκολ στα τελευταία λεπτά πήρε τον βαθμό (1-1) απέναντι στον Μακεδονικο.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ με πέναλτι του Τσουκάνη στο 74ο λεπτό του αγώνα, ωστόσο είδαν τον Παναθηναϊκό Β΄ να ισοφαρίζει στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης με αυτογκόλ του Λεωνιδόπουλου.

Παναθηναϊκός Β’ (Αντωνίου): Μαργκόνο, Σιδεράς (81′ Δημητριάδης), Αθανασακόπουλος, Μαρτίνης, Φουρτάδο (70′ Τερεζίου), Κυριόπουλος, Προδρομίτης, Ταβάρες, Αγκοστίνιο (63′ λ.τ Έμπο), Λαμψίας (81′ Σερπέζης), Καραμπάς (81′ Καρβούνης).

Μακεδονικός (Ζαζόπουλος): Γουναρίδης, Μπρατσιάνι, Σαραγιώτης, Κοτταρίδης, Τσουκάνης, Παναγιωτούδης, Λεωνιδόπουλος, Σιατραβάνης (87′ Γαρύφαλλος), Γκέντσογλου (79′ Σαραντίδης), Ζαφειράκης (68′ Ουνγιαλίδης), Σιμόνι (68′ Τσιλιγγίρης).