Φίλος του Παναθηναϊκού έκανε πρόταση γάμου στο ημίχρονο της αναμέτρησης με τη Βιγιαρεάλ!

Το γκολ του Φώτη Ιωαννίδη, ενθουσίασε αρκετά έναν οπαδό του Παναθηναϊκού ο οποίος θέλησε στο ημίχρονο του ματς να κάνει πρόταση γάμου στην αγαπημένη του.

Ο Παναθηναϊκός ήταν εξαιρετικός στο πρώτο ημίχρονο κόντρα στη Βιγιαρεάλ και με το γκολ του Φώτη Ιωαννίδη στο 40ο λεπτό της αναμέτρησης, πήρε το προβάδισμα 1-0!

Οι φίλοι του “τριφυλλιού” μετά το γκολ του Έλληνα επιθετικού προκάλεσαν… έκρηξη στο Ολυμπιακό Στάδιο με το ντελίριο ενθουσιασμού να τους κατακλύζει.

Μάλιστα, ένας από τους 60 χιλ. οπαδούς που βρίσκονται στις κερκίδες, φαίνεται να ενθουσιάστηκε λίγο παραπάνω, αφού αποφάσισε να κάνει το μεγάλο βήμα στη ζωή του.

Συγκεκριμένα, ο φίλος του Παναθηναϊκού, έκανε… πρόταση γάμου στην αγαπημένη του η οποία δέχθηκε, προκαλώντας νέους.. πανηγυρισμούς στη θύρα!

Σούπερ έκπληξη: Η απόλυτη ανατροπή με Ζίγες!
POPULAR NOW Σούπερ έκπληξη: Η απόλυτη ανατροπή με Ζίγες!