ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Ερασιτέχνης

Παναθηναϊκός: To πρόγραμμα της εβδομάδας για τα τμήματα του Ερασιτέχνη

Ολόκληρο το πρόγραμμα του Ερασιτέχνη για την τρέχουσα εβδομάδα.

Παναθηναϊκός: To πρόγραμμα της εβδομάδας για τα τμήματα του Ερασιτέχνη

Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος και οι αθλητές-τριες του δίνουν καθοριστικούς αγώνες και αυτή την εβδομάδα 12-18 Φεβρουαρίου σε διαφορετικά αθλήματα.

Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου

18:09 Ντόχα, Παγκόσμια πρωτάθλημα Τελικός 100μ. πεταλούδα με τη συμμετοχή της Ντουντουνάκη (ΕΡΤ3)

Ολικό rebuilding: Αλλάζουν και 4 ξένοι του Παναθηναϊκού
Ολικό rebuilding: Αλλάζουν και 4 ξένοι του Παναθηναϊκού 1.677 ΠΡΟΒΟΛΕΣ

20:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Ιάσων Κολωνού, 18η αγωνιστική ΕΣΚΑ Νεάνιδες

Τρίτη 13 Φεβρουαρίου

16:30 Ντόχα, Παγκόσμιο πρωτάθλημα πόλο προημιτελικά, Ελλάδα – Ιταλία ή ΗΠΑ με τη συμμετοχή του Νίκου Παπανικολάου

19:00 Αγία Σοφιά Πειραιάς, ΓΑΟ Πειραιά – Παναθηναϊκός, Προημιτελικά Κυπέλλου Αττικής πινγκ πονγκ γυναικών

Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου

17:00 Θεσσαλονίκη, ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός, προημιτελικά Κυπέλλου βόλεϊ γυναικών https://www.youtube.com/watch?v=iwPJSupoCM4

Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου

21:15 Νέα Σμύρνη Τουρνουά ΣΕΔΥ, Παναθηναϊκός-ΑΕΚ, Πόλο ανδρών

Σάββατο 17 Φεβρουαρίου

09:00 Σπάρτη ΚΥΠΕΛΛΟ΄΄ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ. ΓΕΡΟΥΛΑΚΟΥ΄΄ σκοποβολής με συμμετοχή αθλητών του ΠΑΟ

09:00 ΣΕΦ, Πανελλήνιο πρωτάθλημα μικρής πίστας (κλειστού στίβου).Από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι Βοσκόπουλος, Λεβαντίνος, Μυριανθόπουλος, Νάκος, Σκορδίλης, Τζιώλης, Χατζίου, Γαβαλάς, Κουλούρης, Αναστασίου, Μαρινάκου, Μπάλλα, Κυριακοπούλου, Δεσπολάρη, Ζαράγκα, Γναφάκη, Νίκα και Κοσμόπουλος

10:00 Νέα Σμύρνη Τουρνουά ΣΕΔΥ, Παναθηναϊκός-Εθνικός, Πόλο ανδρών

13:45 Ηράκλειο ΒΑΚ, ΟΦΗ – Παναθηναϊκός, 16η Αγωνιστική ποδόσφαιρο γυναικών (Action24)

17:00 Μετς, Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ,18η αγωνιστική βόλεϊ γυναικών (PAOTV)

17:00 Σόφια, Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα άρσης βαρών με τη συμμετοχή του Ιακωβίδη

17:00 Νέα Σμύρνη Τουρνουά ΣΕΔΥ, Παναθηναϊκός-Πανιώνιος, Πόλο ανδρών

17:20 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Ανταίος, 17η αγωνιστική ΕΣΚΑ Κορασίδες

18:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Νέες Βύρωνος, Κορίτσια Κ18 ΕΣΠΑΑΑ

19:00 Ρόδος, Δωδεκάνησος-Παναθηναϊκός, 4η αγωνιστική μπάσκετ με αμαξίδιο

Κυριακή 18 Φεβρουαρίου

09:00 Σπάρτη ΚΥΠΕΛΛΟ΄΄ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ. ΓΕΡΟΥΛΑΚΟΥ΄΄ σκοποβολής με συμμετοχή αθλητών του ΠΑΟ

09:00 ΣΕΦ, Πανελλήνιο πρωτάθλημα μικρής πίστας (κλειστού στίβου)Από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι Βοσκόπουλος, Λεβαντίνος, Μυριανθόπουλος, Νάκος, Σκορδίλης, Τζιώλης, Χατζίου, Γαβαλάς, Κουλούρης, Αναστασίου, Μαρινάκου, Μπάλλα, Κυριακοπούλου, Δεσπολάρη, Ζαράγκα, Γναφάκη, Νίκα και Κοσμόπουλος

13:30 ΚΓ Αλικαρνασσού Δύο Αοράκια, Παναθηναϊκός – Εσπερίδες, Τελικός Κυπέλλου μπάσκετ γυναικών (Cosmote TV)

15:00 Ρουφ, Παναθηναϊκός-Πατίστας, 5η αγωνιστική ποδόσφαιρο γυναικών Β΄ ομάδες 5η αγωνιστική

17:00 Σύρος, Φοίνικας Σύρου-Παναθηναϊκός, 16η αγωνιστική Volleyleague ανδρών (ESAP TV)

19:00 Μυρακτής, Νέες Βύρωνος-Παναθηναϊκός, Κορίτσια Κ18 (3)

20:30 Βούλα, Θέτιδα Βούλας-Παναθηναϊκός, Κορίτσια Κ18 (2) ΕΣΠΑΑΑ

To Panathinaikos24.gr είναι δίπλα σε κάθε άθλημα και κάθε στιγμή του Παναθηναϊκού. Είτε πρόκειται για μπάλα ποδοσφαίρου είτε για μπάλα μπάσκετ, είτε για το παρκέ του βόλεϊ, αλλά και για κάθε άθλημα και κάθε είδηση του ερασιτέχνη.

Με καθημερινά blogs που καλύπτουν όλο το φάσμα του πράσινου οργανισμού, με ζωντανές εκπομπές που τις έχετε αγκαλιάσει από την πρώτη στιγμή και φυσικά με όλη την επικαιρότητα από τον αθλητισμό και όχι μόνο. Panathinaikos24.gr, το πρώτο «πράσινο» σάιτ που αγκαλιάσατε από την πρώτη στιγμή είναι εδώ, έτοιμο να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις της εποχής και όπου χτυπάει η καρδιά του Παναθηναϊκού.